Just Our World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Just Our World

Just our world so let's have some fun!
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 De unde vine Nick-ul tau?

In jos 
+5
your_angel
Wazby
lupudaniel15
Blaze The Cat
Venus4ever15
9 participanți
AutorMesaj
Venus4ever15
Admin
Venus4ever15


feminin
Numarul mesajelor : 120
Varsta : 32
I'm from: : Just My World
Data de inscriere : 20/02/2007

De unde vine Nick-ul tau? Empty
MesajSubiect: De unde vine Nick-ul tau?   De unde vine Nick-ul tau? Icon_minitimeMier Feb 21, 2007 11:02 pm

De unde vine nick-ul tau? Argumentati.
Al meu e venus4ever15 deoarece inca de mica am urmarit Sailor Moon si personajul meu preferat a fost Sailor Venus de acole vine numele de Venus. "4ever" Nici acuma nu am alt personaj care sa-mi placa cel mai mult, tot Sailor Venus a ramas in top pana in prezent. Si 15 e numarul meu norocos.
Sus In jos
https://just-our-world.actifforum.com
Blaze The Cat
Newbie
Blaze The Cat


feminin
Numarul mesajelor : 27
Varsta : 28
I'm from: : Catz world (be jealous)
Data de inscriere : 21/02/2007

De unde vine Nick-ul tau? Empty
MesajSubiect: Re: De unde vine Nick-ul tau?   De unde vine Nick-ul tau? Icon_minitimeSam Feb 24, 2007 2:18 pm

De unde vine nickul meu sa vedem pai Blaze mi-a palcut mult numele shi suna interesant shi The Cat pt k imi plac foarte mult pisicile din totdeauna mi-au placut pisicile dar dintr-o coincidentza in sonic x exsta o blaze the cat dar eu raman cu nickul asta shi fatza de cum arata ea eu arat altfel (k personaj
off topic Big Grim aceasta este Blaze The Cat din Sonic x : De unde vine Nick-ul tau? 150px-Blaze_the_Cat
shi aceasta sunt eu De unde vine Nick-ul tau? Blaze-1
so... sunt multe blaze the cat de aici vine nick-ul meu happy
Sus In jos
lupudaniel15
Newbie
lupudaniel15


masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 32
I'm from: : Iasi
Data de inscriere : 25/02/2007

De unde vine Nick-ul tau? Empty
MesajSubiect: De unde vine Nick-ul tau?   De unde vine Nick-ul tau? Icon_minitimeDum Feb 25, 2007 1:23 pm

Pai nu e asa de greu sa-ti dai seama
Daniel e numele meu
Iar LuPu e o porecla care o aveam de mic
Si am decis so pastrez Wink Big Grim
Sus In jos
Wazby
Newbie



masculin
Numarul mesajelor : 13
Varsta : 33
I'm from: : Suceava
Data de inscriere : 20/02/2007

De unde vine Nick-ul tau? Empty
MesajSubiect: Re: De unde vine Nick-ul tau?   De unde vine Nick-ul tau? Icon_minitimeJoi Mar 08, 2007 3:27 pm

nu stiu .. a venit un amic de al meu si mi-a zis ba Wasabi du ssi te mananca... si a ajuns Wazby de cand altul zis Wazby la balooon si ama cazut in fund cu tot cu minge happy)) sia sa rama s are4-5 ani indta
Sus In jos
your_angel
Newbie



feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 31
I'm from: : curtea de arges
Data de inscriere : 08/03/2007

De unde vine Nick-ul tau? Empty
MesajSubiect: Re: De unde vine Nick-ul tau?   De unde vine Nick-ul tau? Icon_minitimeJoi Mar 08, 2007 11:07 pm

poi dupa cum vedeti si voi nick-ul meu e your_angel de unde vine?poi mie intotdeauna mi-a placut sa ajut si ma simt foarte bine cand ajut o prieten sau chiar si un strain si eu intotdeauna am ajutat o fata care foloseste mai mult cuv din engleza dar e foarte simpatica si o ajutam din umbra cum se zice adica nu stia ca eu o ajut si peste vreun an a aflat cine ii trimietea biletele ce o ajutasera atata de mult si vine la mine si-mi zice ca-mi multumeste mult si dupaia da sa pleca dar se intoarce si-mi zice esti my angel si mi-a mai zis de mai multe ori asa pana cand s-au mai obisnuit si alti si intr-o zi vine un coleg nou in clasa si dupa porecla mea angel a inteles ca ma cheama angela rolling on the floor cam ciudat pt un nume romanesc dar nu a stat sa se gandeasca mult la asta si intr-o ora ma striga un profesor nou si nu stia cum ma cheama si baiatul nou a strigat angela te cheama dom' profesor si toti se uitau ciudat la el ca cine e angela dupa care a aratat spre mine rolling on the floor eu mai mirata decat ceilalti happy) Big Grim si asa s-au obisnuit toti angela sau angel asa imi zic si chiar imi place nu ma deranjeaza dar ma mai ameninta cateodata cineva cand ma cert si face la me: "Vezi ca poate iti tai eu aripile alea de inger sa nu mai poti zbura" rolling on the floor lomea asta ce sa-i faci Big Grim sper ca nu v-am plictisit de povestea mea tongue Big Grim
Sus In jos
Misa-chan
Admin



feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 33
I'm from: : secret
Data de inscriere : 20/02/2007

De unde vine Nick-ul tau? Empty
MesajSubiect: Re: De unde vine Nick-ul tau?   De unde vine Nick-ul tau? Icon_minitimeVin Mar 09, 2007 12:03 am

Nick-ul meu vine simplu de la Misa din Death Note , asta pt k imi place mult cu suna ( oricum eu nu sunt obsedata ca ea , sau cine stie? )
Chan l-am pus pt k nu imi placea doar Misa simplu deci de aici vine Misa-chan.
Sus In jos
Autumn Shadow
Newbie
Autumn Shadow


feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 32
I'm from: : Giurgiu
Data de inscriere : 09/03/2007

De unde vine Nick-ul tau? Empty
MesajSubiect: Re: De unde vine Nick-ul tau?   De unde vine Nick-ul tau? Icon_minitimeSam Mar 10, 2007 12:36 am

Nickul meu vine de la unul dintre personajele dintr-unul dintre ficurile pe care le-am abandonat acum ceva timp.
Trebuia sa gasesc niste ID-uri de mess pentru personajele mele, iar pentru personajul meu favorit, Adriana, ma gandisem la autumn_shadow.
Peste ceva vreme de la abandonarea ficului, m-am hotarat sa preiau eu nickul, in forma Autumn Shadow.
Like the story? ^_^'
Sus In jos
Hiryuu_Hina
Newbie
Hiryuu_Hina


feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 31
I'm from: : no need to know
Data de inscriere : 18/05/2007

De unde vine Nick-ul tau? Empty
MesajSubiect: Re: De unde vine Nick-ul tau?   De unde vine Nick-ul tau? Icon_minitimeVin Mai 18, 2007 10:34 am

Pai, inainte aveam mai multe nickuri... cand renuntasem la cel mai nou , ma gandisem sami fac altul mai calumea . Am cautat printrun dictionar jap-eng si a iesit asta:
flying dragon= hiryuu
bird=hina

Vati prins? tongue plus ca nu aveam alte idei ....
Sus In jos
||MoN@||
Newbie
||MoN@||


feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 30
I'm from: : RoMaNiA
Data de inscriere : 26/08/2008

De unde vine Nick-ul tau? Empty
MesajSubiect: Re: De unde vine Nick-ul tau?   De unde vine Nick-ul tau? Icon_minitimeMar Aug 26, 2008 5:34 pm

Simona + || Big Grim
Sus In jos
Continut sponsorizat





De unde vine Nick-ul tau? Empty
MesajSubiect: Re: De unde vine Nick-ul tau?   De unde vine Nick-ul tau? Icon_minitime

Sus In jos
 
De unde vine Nick-ul tau?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Schimbare de nick-uri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Just Our World :: Just Our World :: Cafenea-
Mergi direct la: