Just Our World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Just Our World

Just our world so let's have some fun!
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cum v-ar placea sa continue K.S?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Venus4ever15
Admin
Venus4ever15


feminin
Numarul mesajelor : 120
Varsta : 32
I'm from: : Just My World
Data de inscriere : 20/02/2007

Cum v-ar placea sa continue K.S? Empty
MesajSubiect: Cum v-ar placea sa continue K.S?   Cum v-ar placea sa continue K.S? Icon_minitimeJoi Feb 22, 2007 9:46 pm

Voi cum ati vrea sa continuie Kaleido Star? Eu una nu sunt multumita de sfarsitul anime-ului... e prea.... sub semnul intrebarii...

Mie mi-ar fi placut sa continuie ceva de genul acesta.
Ar fi frumos daca ar veni un nou acrobat care sa vrea sa fie partenerul Sorei...
Ar fi intesesant sa-l vedem pe Leon care e asa de "dur" sa se lupte pentru a ramane partenerul Sorei...
Layla... cred ca o sa mai treaca pe la Kaleido dar doar daca este invitata sa joace printr-un spectacol mai important si doar alaturi de Sora...
Si poate ceva in viitor alaturi de Yuri...
La Sora si Leon nu prea imi fac sperante foarte curand...
Cat despre May si Rosetta... cred ca e sa devina un cuplu de nedespartit...

Voi? cum ati vrea sa continuie?
Sus In jos
https://just-our-world.actifforum.com
lupudaniel15
Newbie
lupudaniel15


masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 32
I'm from: : Iasi
Data de inscriere : 25/02/2007

Cum v-ar placea sa continue K.S? Empty
MesajSubiect: Cum v-ar placea sa continue K.S?   Cum v-ar placea sa continue K.S? Icon_minitimeMar Feb 27, 2007 10:44 pm

Ar fi prea tare sa apara o alta firma care sa concureze cu K.S.
Astfel am avea parte de niste spectacole mult mai interesante .
Cat despre personaje I don't know
May si Rosetta de nedespartit posibil dar ar fi mai interesant sa existe si intre ele o rivalitate pt a scoate ce e mai bun din ele.
Sora si Leon nu prea cred deoarece Pai pur si simplu Leon no scapat inca de masca aceea de dur care chiar i se potriveste tongue
Yuri nai ce sa zici despre el
Layla cred ca o sa mai treaca pe la K.S. pt cateva spectacole
Sus In jos
princessRosetta
Newbie
princessRosetta


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 27
I'm from: : 26 martie 1997
Data de inscriere : 12/11/2010

Cum v-ar placea sa continue K.S? Empty
MesajSubiect: Re: Cum v-ar placea sa continue K.S?   Cum v-ar placea sa continue K.S? Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 11:13 pm

Eu as dori ca May si Rosetta sa devina prietene ne despartite dupa un acident de acrobatie care ii topeste rivalitatea uneia dintre fete si sa aiba grija de cealalta pana se v-a face bine, Layla sa se intoarca la Kaleido star si sa faca din nou acrobati cu Sora si mai ales cu Yuri(ar fi normal ca ei doi sa devina si un cuplu) iar Sora si Leon sa devina si ei un cuplu nedespartit.
A da , era sa uit sa apara un nou acrobat la Kaleido star si Rosetta sa se indragosteasca de el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cum v-ar placea sa continue K.S? Empty
MesajSubiect: Re: Cum v-ar placea sa continue K.S?   Cum v-ar placea sa continue K.S? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cum v-ar placea sa continue K.S?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Just Our World :: Anime & Manga detaliat :: Kaleido Star-
Mergi direct la: