Just Our World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Just Our World

Just our world so let's have some fun!
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Draga Jurnalule...

In jos 
AutorMesaj
Autumn Shadow
Newbie
Autumn Shadow


feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 32
I'm from: : Giurgiu
Data de inscriere : 09/03/2007

Draga Jurnalule... Empty
MesajSubiect: Draga Jurnalule...   Draga Jurnalule... Icon_minitimeSam Mar 10, 2007 1:50 am

Sigur stiti topicul asta... nu aveti cum sa nu... :P
M-am gandit sa-l aduc si aici, pentru ca tot am eu chef de povestit... Wink

Incep eu:
o9.Martie.2oo7

Aproape ca imi e greu sa-mi amintesc ziua de astazi si o vad ca printr-o perdea groasa de ceata... De ce? Poate pentru ca a fost banala, poate pentru ca am creierii inca mai tulburi decat de obicei... Poate ca nu mi-a pasat... Poate timpul sta pentru mine si trece pentru ceilalti...

Si iata-ma, mai patetica decat oricand stand in fata calculatorului incercand sa-mi amintesc ce-am facut azi... Si tot nu vad mai departe de clipa anterioara.

De fapt... Imi amintesc... dar evenimentele banale ale zilei de astazi mi se par nedemne de a fi consemnate...

Nu vreau sa dorm... Vreau sa stau pana maine... Nu vreau sa vorbesc cu nimeni... vreau sa stau singura uitandu-ma la monitor... Nu vreau sa stiu de nimeni si de nimic... Vreau sa ma mai uit o data la clipul ala pe care l-am gasit pe a-m [Free Hugs X.x]... Vreau sa imi pastrez instinctul de ,,autoconservare" si sa nu pun mana pe prima lama de ras a lui taica-meu si sa ma sinucid aproape fara motiv...

Si totusi... de ce s-o fac...? Sau de ce nu?... Pentru ca viata mea e complicata... pentru nu mai rezist... pentru ca imi simt sufletul ars, iar cenusa-i de mult rece... pentru ca ranile ma dor... pentru ca nu ma inetelege nimeni... pentru ca nu e nimeni langa mine sa-mi spuna ,,Dana... Nu a fost vina ta... Ai procedat corect..."

Stiu... Stiu... Mi-am pierdut coerenta...
Sus In jos
 
Draga Jurnalule...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Just Our World :: Just Our World :: Cafenea-
Mergi direct la: